Kde jsem: Hypoteční hypotéky » O nás


O nás

HYPOTEČNÍ HYPOTÉKY- Hypotéky a úvěry snadno a rychle

Právě stojíte před důležitým finančním rozhodnutím. Hodláte investovat do nemovitosti pro bydlení, k pronájmu nebo si vzít provozní úvěr k podnikání Vaší společnosti. Rozhodli jste se pro financování pomocí hypotéky nebo firemního úvěru a chcete si být jisti, že jste si vybrali správné řešení. To znamená správnou finanční instituci, co nejnižší úrok na trhu, pokud možno nulové poplatky a zvláště jistota, že hypotéku či úvěr vůbec v dané instituci vůbec dostanete. Jak ale poznáte, že Vámi vybrané řešení je správné nebo vhodné?

Můžete se jít informovat ohledně Vašeho záměru do své banky a navštívit k tomu několik dalších bank. Bude Vás to stát spoustu Vašeho drahocenného času a energie, a přesto nemusíte správné řešení sami vůbec najít. Stačí však navštívit nás a společně správné řešení najdeme.

Hypotéka se špičkovou službou

Svým klientům poskytujeme již několik let špičkový servis v oblasti financování nemovitostí. U každého z Vás zjistíme nejprve jeho potřeby, Vaše finanční možnosti a požadavky a následně zpracujeme analýzu možností v rámci 11 hypotéčních bank a 4 stavební spořitelny, popřípadě našich dalších partnerů. Navrhneme Vám několik možných způsobů financování Vašeho záměru, které odpovídají Vašim cílům a přáním. Následně Vám poskytneme kompletní servis související s vyřízením hypotéky, developerského nebo firemního úvěru a provedeme Vás celým průběhem od podání žádosti o úvěr až po schválení a čerpání finančních prostředků.

Ječná 550/1, 120 00 Praha 2
+420 224 222 111

Nabídneme Vám
Hypotéku bez příjmu.
Hypotéku do 120% odhadu.
Hypotéku při zápisu v registru.
Servis zdarma!

Garanci úroků:
1 rok fixace za 2,5% ~ 5 let fixace za 3,89%