Kde jsem: Hypoteční hypotéky » Služby


Služby

Dokážeme pokrýt veškeré Vaše požadavky a potřeby ohledně bydlení a hypotéky nebo Vašeho podnikání

Jen tak pro Vás můžeme najít to nejoptimálnější řešení hypotéky, podnikatelského nebo developerského záměru nebo získání provozního financování. Díky kompletnímu servisu zajišťujeme i veškeré související služby s financováním nemovitostí nebo provozních úvěrů včetně pojištění úvěru či nemovitosti, objednání odhadců nebo vybavení interiéru.

Jsme připraveni Vám vyřídit tyto typy úvěrů:

 • Hypoteční úvěr vněkteré z 11 bank a 4 stavební spořitelny
 • Nebankovní hypoteční úvěr
 • Developerské financování
 • Provozní financování pro Vaše podnikání
 • Úvěr na zaplacení dlužných splátek hypotéky

Na začátku u nás každý klient projde vstupní analýzou (pro vyplnění Vašich podrobných vstupních údajů ohledně Vašeho záměru nám prosím vyplňte formuláře v příslušné sekci (Hypoteční úvěry, Provozní úvěry, Developerské úvěry) a naši specialisté Vás budou co nejdříve kontaktovat). Poslechnou si Vaše potřeby a požadavky ohledně hypotéky nebo Vašeho záměru a navrhnou Vám možné způsoby financování. Po té Vám pomohou zvolit to nejoptimálnější řešení.

Naši specialisté Vás provázejí celým průběhem obchodu, od úvodní analýzy a přehledu možností řešení, přes všechna jednání v bance, až po přidělení úvěru a čerpání finančních prostředků z hypotéky. Pomáhají Vám aktivně zajistit veškerou potřebnou dokumentaci, od podání žádosti o úvěr a objednání odhadu, přes případného sestavení podnikatelského záměru až po shromáždění všech požadovaných dokumentů pro vyřízení hypotéky nebo Vašeho podnikatelského záměru. Nemusíte se tak o nic starat ani nikam běhat. O vše potřebné se postaráme my (pro domluvení schůzky ohledně hypotéky klikněte zde).

U nás získáte lepší podmínky pro úvěry a hypotéky, než napřímo v jednotlivých bankách

Vedle osobního servisu a úspory času u nás dostanete ve většině případů výhodnější podmínky, než přímo na přepážkách jednotlivých bank a Váš případ vyřešíme i při nedostatečné bonitě nebo zápisu v bankovním registru. To vše díky exklusivním smlouvám s bankami. Více naleznete v menu Co umíme financovat.

Náš servis zde rozhodně ještě nekončí. Přejeme si, abyste se k nám rádi vraceli, protože jsme Vám poskytli vysoce kvalitní služby. Proto s Vámi zůstaneme, a poskytneme Vám neustálý přísun nových informací ohledně Vaší hypotéky nebo podnikatelského úvěru. To se týká především změn a nových sazeb po ukončení fixace Vaší hypotéky v bance. Zpracujeme Vám novou aktuální analýzu trhu a procházíme s Vámi všechny možné způsoby dalšího financování Vašeho úvěru, jako např. snížení nebo úplné zrušení obvyklé přirážky na úroku ve stávající bance, která je běžná po ukončení prvního období fixace. Zajišťujeme Vám tak dlouhodobou finanční nezávislost a bezplatný doživotní servis.

Výhody našeho poradenství:

 • Objektivní výběr
 • Individuální a hlavně osobní přístup
 • Zprostředkování vztahu mezi Vámi a bankou
 • Zajištění veškerých souvisejících služeb
 • Neustálý přísun nových informací
 • Bezplatný doživotní servis

Díky osobnímu přístupu celé naší firmy bude Váš záměr rychle a jednoduše. Naším heslem je spokojený klient.

 

POZOR! Nemáme nic společného se společností EURO MAKLER!

Ječná 550/1, 120 00 Praha 2
+420 224 222 111

Nabídneme Vám
Hypotéku bez příjmu.
Hypotéku do 120% odhadu.
Hypotéku při zápisu v registru.
Servis zdarma!

Garanci úroků:
1 rok fixace za 2,5% ~ 5 let fixace za 3,89%