Postup při žádosti

Postup při žádosti o podnikatelský úvěr

Proces při podání žádosti o podnikatelský úvěr s naší společností HYPOTEČNÍ HYPOTÉKY je velmi jednoduchý a velmi Vám usnadní přístup k novým finančním prostředkům. Nemusíte obíhat všechny banky na českém trhu, což Vám ušetří spoustu času a starostí. Většina z Vás ztratí trpělivost v dnešní době "finanční krize" při vyplňování všech žádostí o úvěr a dokumentů nezbytných pro žádost o úvěr pro podnikatele velmi rychle.

Nejprve proběhne pre-scoring

Pro prvotní posouzení žádosti o podnikatelský úvěr nám stačí kompletně vyplnit formulář "Online žádost o podnikatelský úvěr". Na základě Jména a IČ Vaší společnosti zjistíme, zda můžete zažádat o podnikatelský provozní úvěr, a to s ohledem na Vaši splátkovou historii (záznamy v bankovních registrech). Posuzují se registry společnosti i současného majitele nebo majitelů firmy. Pro naši společnost a pro kladné vyřízení žádosti o podnikatelský úvěr a jeho schválení není většina negativních záznamů v registru žádný problém. Pokud pre-scoring proběhne pozitivně, požádáme Vás o dodání výkazů Vaší společnosti. Na pre-scoring máme 3 pracovní dny.

Analýza

V této fázi posoudí naši úvěroví specialisté spolu s pracovníkem dané banky účetní výkazy Vaší společnosti. Na základě analýzy Vám závazně sdělíme, v jaké výši Vám provozní úvěr poskytneme. Analýza trvá 5 pracovních dnů. Výsledek analýzy garantujeme!. Výsledek analýzy je z 95% shodný s výsledkem při finálním schválení úvěru (5% tvoří klientela, která nám záměrně zkreslila nebo nesdělila důležité informace).

Žádost o úvěr

Tato fáze vyžaduje osobní jednání v sídle naší společnosti. Pokud nejste z Prahy a okolí, lze individuálně vyplnit žádost o firemní úvěr po telefonu s naším specialistou a zaslat nám podepsanou žádost a souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů emailem. Osobní schůzku nicméně vyžadujeme vždy u žádostí o podnikatelský úvěr převyšující 2 Mil. Kč. Na osobním jednání si s Vámi promluvíme o Vašem podnikání, historii Vaší společnosti a Vašem dosavadním úspěchu, o Vašich plánech do budoucna a především o tom, z čeho a jakým způsobem budete firemní úvěr splácet. Na této schůzce s Vámi také náš specialista sepíše Smlouvu o zprostředkování úvěru.

Osobní schůzka trvá maximálně 30-40 minut. Většinu formulářů za Vás totiž vyplní naši zaměstnanci až po Vaší osobní návštěvě u nás, a to na základě účetních výkazů Vaší společnosti a Vámi poskytnutých dokumentů a informací. Tím ušetříte čas a pravděpodobně i nervy při vyplňování daných finančních ukazatelů Vaší společnosti do příslušných kolonek a formulářů žádosti o podnikatelský úvěr. Na osobní schůzce také dostanete seznam podkladů, potřebných k podpisu později schváleného Vašeho podnikatelského úvěru a jeho čerpání. Vešekeré formuláře a žádost o úvěr je do 24h zaslána na příslušnou banku, která má 5 pracovních dnů na schválení úvěru.

Schválení úvěru

Jak jste se dočetli v předešlé fázi, výsledek žádosti o Váš podnikatelský úvěr se dozvíte velmi rychle (Max. 1+5 pracovních dnů). Tím se odlišujeme od přímých žádostí na bankách, kde trvá posouzení někdy i 2-3 týdny a daná banka Vás neustále nahání pro doplňování nových informací a vyplňování nových formulářů. Po schválení úvěru Vás kontaktuje náš úvěrový specialista nebo zaměstnanec banky pro domluvení termínu podpisu. Odkontrolují s Vámi také seznam dokumentů, potřebných k podpisu úvěrové smlouvy a čerpání provozního úvěru.

Podpis a čerpání úvěru

Na osobní schůzce Vám byl sdělen seznam potřebných dokladů pro podpis úvěrové smlouvy a čerpání Vašeho úvěru (2 doklady totožnosti, výpis z obchodního rejstříku, zakladatelské dokumenty společnosti, bezlužnosti a další). Po jejich dodání může být Váš podnikatelský úvěr podepsán a následně čerpán. Úvěr nemusíte vyčerpat ihned, nebo dokonce vůbec. Můžete si ho ponechat pouze jako finanční rezervu. V tom případě neplatíte žádné úroky bance! Pouze poplatek za rezervaci finančních zdrojů do druhého dne. Ten je však v řádech pouze několika set korun.

 

POZOR! Nemáme nic společného s firmou EURO MAKLER!

Ječná 550/1, 120 00 Praha 2
+420 224 222 111

Nabídneme Vám
Hypotéku bez příjmu.
Hypotéku do 120% odhadu.
Hypotéku při zápisu v registru.
Servis zdarma!

Garanci úroků:
1 rok fixace za 2,5% ~ 5 let fixace za 3,89%