Kde jsem: Hypoteční hypotéky » Nebankovní hypotéky


Nebankovní hypotéky

Nebankovní hypotéky

Právě stojíte před důležitým finančním rozhodnutím, při kterém chcete investovat do nemovitosti pro bydlení, k pronájmu či k podnikání, popř. máte zajímavý investiční či developerský záměr. Rozhodli jste se pro financování pomocí hypotéky nebo stavebního spoření, ale úvěr na bance Vám zamítli z důvodu zápisu v registru dlužníků nebo kvůli nedostatečným příjmům. Myslíte si, že jste v koncích? Omyl, my totiž máme pro velkou část z Vás řešení.

Jak to funguje?

Našimi partnery jsou kromě hypotečních bank a stavebních spořitelen nebankovní a soukromé instituce, poskytující půjčky pro bydlení problémovým klientům, jde např. o leasingové společnosti, družstevní záložny nebo soukromé společnosti. Jejich úrokové podmínky jsou za dané situace velmi solidní, a pohybují se od 8,9% do 16,9% p.a.. Pro velkou část z Vás jsme schopni zajistit finance v rozmezí od 50 do 75% hodnoty Vaší nemovitosti. Pokud máte zároveň jakoukoli nemovitost ve Vašem vlastnictví, můžete ji použít pro ručení k Vašemu novému záměru, a dostat se až na 100% financování Vašeho bydlení.

Pokud nezvládáte splácet aktuální závazky vůči bankám (hypotéka), můžeme Vám zprostředkovat drobný úvěr do 3% z hodnoty nemovitosti na uhrazení těchto dlužných splátek, aby jste se vyhnuli zesplatnění Vaší hypotéky na bance a nedostali se tak do závažných finančních problémů.

Jaký je první krok?

Pokud Vám byla hypotéka na bance zamítnuta kvůli záznamům v registru, připravte si na první schůzku u nás výpis z bankovního registru CBCB (http://www.cbcb.cz/) a výpis z databáze nebankovních subjektů SOLUS (http://www.solus.cz/). Pokud jste manželé a nemáte rozdělené společné jmění manželů, potřebujeme výpisy za oba z Vás. Jakmile budete oba výpisy mít k dispozici, vyplňte nám formulář zde http://www.hypotecni-hypoteky.cz/nebankovni-hypoteky/formular, a naše operátorky Vás budou kontaktovat. Proberou s Vámi Vaše potřeby, a sdělí Vám Vaše možnosti financování. Pokud Vám úvěr na hypoteční bance zamítli z jiných důvodů, než záznamu v bankovním registru, vyplňte nám rovnou formulář „Posouzení Vašich možností" v tomto menu a do poznámky napište důvody, proč Vám banky odmítli hypoteční úvěr poskytnout.

 

POZOR! Nemáme nic společného s firmou EURO MAKLER!

Ječná 550/1, 120 00 Praha 2
+420 224 222 111

Nabídneme Vám
Hypotéku bez příjmu.
Hypotéku do 120% odhadu.
Hypotéku při zápisu v registru.
Servis zdarma!

Garanci úroků:
1 rok fixace za 2,5% ~ 5 let fixace za 3,89%