Reference

Reference

Jako brokerská společnost na trhu působíme již 6. rokem. Za dobu naší spolupráce s Hypotečními bankami jsme se staly jejich váženým partnerem, v objemu produkce patřící mezi TOP 5 institucí na hypotečním trhu v České republice. Z tohoto důvodu jsme se rozhodly zde uvést reference hypotečních bank a klientů, kterých si nejvíce vážíme.

Banky:

Komerční banka

"Vzájemná spolupráce se společností Hypoteční Hypotéky se začala rozvíjet v roce 2006 podepsáním celorepublikové smlouvy o spolupráci a úspěšně se rozvíjela i v roce 2007, kdy makléři zprostředkovali hypotéky stovkám klientů. Společnost se tak stala nejdynamičtěji se rozvíjejícím obchodním partnerem Komerční banky v oblasti hypotečních úvěrů.

Na konci roku 2007 obdržela společnost Hypoteční Hypotéky "Platinový certifikát", který Komerční banka uděluje pouze svým nejvýznamnějším partnerům. K dobré spolupráci přispívá zejména vysoká profesionalita a seriózní přístup makléřů při poskytování kompletního servisu našim společným klientům a stabilní portfolio klientů."

 

Česká spořitelna

"Vážený pane Císaři,

dovolte mi poděkovat za naši dosavadní skvělou spolupráci, na základě které se Vaše společnost Hypoteční Hypotéky zařadila mezi nejvýznamnější obchodní partnery Česká spořitelna, a.s.. V roce 2007 patřila Vaše společnost k nejdynamičtěji rostoucím partnerům, co do produkce hypotečních úvěrů, a byla zároveň zařazena mezi centrální partnery v externí prodejní síti.

Vaše společnost nám poskytuje vysokou kvalitu zpracovaných úvěrových případů, profesionalitu svých hypotečních makléřů a zcela individuální přístup ke klientovi. I nadále se budeme těšit realizaci obchodních případů ve finanční skupině České spořitelny, a.s."

Pavel Arazim,
ředitel oblasti Externí prodej Praha-východ

 

Hypoteční banka

"Vážený pane Císaři,

mám právě k dispozici obchodní výsledky naší společné spolupráce v letošním roce 2009 (I.Q). Mám z nich radost a tak mi to nedá, abych se s Vámi o ni nepodělila.

Výsledek je i přes dnešní dobu příznivější než v loňském roce. Těší mě tendence postupného nárůstu produkce a věřím, že tento trend bude pokračovat. Jsme s celým týmem Hypoteční banky k dispozici Vaší prodejní síti, abychom mohli aktivně nastavovat podmínky pro realizaci úvěrových obchodů.

Díky Vám i Vašim poradcům a těším se na takové, a ještě lepší, pokračování naší spolupráce.

Přeji Vám příjemné jarní dny"

Lucie Jirásková,
Externí prodej

Klienti:

Za naší dlouholetou práci v oboru jsme byli odměněni tím, že jsme mohli zprostředkovat úvěry i známým osobnostem a firmám v České republice. Protože si těchto klientů velmi vážíme, dovolili jsme si některé z nich jmenovitě uvést:

 • Antonín Charouz
 • Biokis Film
 • Daniel Hůlka
 • Dodavky.com
 • Hotel Park Praha Průhonice
 • Pavel Duba - Autocentrum Duba
 • Princetec Inc. - NY, USA
 • Prospekta Moda a.s.
 • Scott Hagget Czech
 • Strategic Training Alliance, USA
 • Vybraní zaměstnanci Hyperinzerce.cz, Pfizer, Centrum.cz, TPCA, ČSA, DHL, DAF Trucks CZ,
 • ... a další

Ječná 550/1, 120 00 Praha 2
+420 224 222 111

Nabídneme Vám
Hypotéku bez příjmu.
Hypotéku do 120% odhadu.
Hypotéku při zápisu v registru.
Servis zdarma!

Garanci úroků:
1 rok fixace za 2,5% ~ 5 let fixace za 3,89%