Proč úvěry s námi?

Situace na trhu

V dnešní době „finanční krize" jsou financující banky velmi opatrné, a většině z Vás půjčí jen banka, kde máte vedený běžný platební styk. Ve Vaší bance jste již ale pravděpodobně o úvěr požádali. Pokud Vám úvěr zamítli nebo Vám neposkytli dostatek finančních prostředků pro Vaše potřeby, jsou Vaše další možnosti na trhu velmi omezeny. Většina bank dnes novým klientům nepůjčí bez zástavy nemovitosti nebo jiného dozajištění úvěru.

Buďto Vás v jiné bance rovnou odmítnou, anebo Vám založí alespoň běžný účet s tím, že máte převést svůj platební styk k nim, a že pak Vám Vaši žádost o úvěr znovu posoudí. Většinu z Vás pak ale čeká nemilé překvapení. Bez zástavy nemovitosti bude Vaše žádost o firemní financování z velkou pravděpodobností znovu zamítnuta, a to i přes založení běžných účtů v nové bance a převedení platebního styku.

Proč s námi?

Víme, v které bance Vám budou schopni poskytnout daný podnikatelský úvěr a to i bez zajištění nemovitostí. Vaše žádost u nás bude posouzena rychle a s naprostým minimem administrativních úkonů. Již do 5 pracovních dnů jsme schopni Vám říci, zda Vaše žádost o úvěr bude úspěšná.

Naše výhody

  • firemní provozní úvěry pro OSVČ i právnické osoby
  • podání a vyhodnocení žádosti o provozní úvěr zdarma
  • většinu formulářů a zdlouhavé administrativy řešíme My
  • to znamená minimum administrativních úkonů pro Vás
  • max. výše úvěru až 5 Mil. Kč u firem se ziskem (max. výše úvěru 200% základu daně)
  • individuální přístup k hodnocení rizika včetně zajištění
  • možnost obnovení firemního úvěru po 1 roce
  • osobní bankéř na každé bance samozřejmostí
  • úroková sazba od 6,3% p.a.

Chcete u nás požádat o firemní úvěr? Jednoduše vyplňte formulář kliknutím na tento odkaz: Žádost o firemní úvěr, a náš úvěrový specialista Vás bude do 48h kontaktovat na Vámi uvedeném tel. Čísle. Pokud chcete, můžete pro dotazy volat přímo na naši centrálu v Praze našemu specialistovi, který se Vám bude věnovat, na tel. Číslo +420 224 222 111.

 

POZOR! Nemáme nic společného s firmou EURO MAKLER!

Ječná 550/1, 120 00 Praha 2
+420 224 222 111

Nabídneme Vám
Hypotéku bez příjmu.
Hypotéku do 120% odhadu.
Hypotéku při zápisu v registru.
Servis zdarma!

Garanci úroků:
1 rok fixace za 2,5% ~ 5 let fixace za 3,89%